Wszystkie produkty
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Główny zawór sterujący koparki
-
Napęd końcowy koparki
-
Przekładnia obrotowa koparki
-
Hydrauliczna pompa wentylatora
-
Części pompy hydraulicznej
-
Pompa hydrauliczna KAWASAK
-
Silnik jazdy koparki
-
zestaw naprawczy hydrauliki
-
Zawór przepływowy hydrauliczny
-
Wyniki badań
-
Pompa pilotowa koparki
-
Silnik koparki
-
JosePodoba mi się ta firma. Są profesjonalni i przyjaźni. Doskonała obsługa i przyjazne porady, szybka dostawa. Bardzo dobra cena. Chcę ponownie zamówić, gdy będę potrzebował. -
Lauren MelvilleDoskonała obsługa, wysokiej jakości produkt. -
Sanёк Нижегородский/Serwis zarządzający, szybki ruch. -
Erdenetumur KampanaPrzyjemne zakupy
słowa kluczowe [ durable hydraulic control valve assembly ] mecz 154 produkty.
Silnik jezdny z przekładnią główną klasy premium do koparek CAT 330A 330AL Zamienny silnik jezdny o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Silnik jezdny z przekładnią główną klasy premium do koparek CAT 330A 330AL Zamienny silnik jezdny o |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Układy hydrauliczne do koparek CAT 330A 330AL |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
Zamiennik do dużych obciążeń CAT M320D2 Koparki Silnik jazdy z przekładnią główną 2913711 10R8710 291-3711 10R-8710
| Nazwa produktu: | Zamiennik do dużych obciążeń CAT M320D2 Koparki Silnik jazdy z przekładnią główną 2913711 10R8710 29 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Układy hydrauliczne do koparek CAT M320D2 |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
Przekładnia obrotowa o dużej wytrzymałości 21T-26-00300 do koparki górniczej Komatsu PC2000-8 Przekładnia planetarna o wysokim momencie obrotowym stabilna
| Nazwa produktu: | Przekładnia obrotowa o dużej wytrzymałości 21T-26-00300 do koparki górniczej Komatsu PC2000-8 Przekł |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Układy hydrauliczne do koparek górniczych PC2000-8 |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
Przekładnia obrotowa o dużej wytrzymałości 21T-26-00300 do koparki górniczej Komatsu PC2000-8 Przekładnia planetarna o wysokim momencie obrotowym stabilna
| Nazwa produktu: | Przekładnia obrotowa o dużej wytrzymałości 21T-26-00300 do koparki górniczej Komatsu PC2000-8 Przekł |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Układy hydrauliczne do koparek górniczych PC2000-8 |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S Napęd jazdy koparki Silnik jezdny 31N6-45012 Inżynieria ziemna
| Nazwa produktu: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Silnik podróżny z napędem jezdnym 31N6-45012 dla Hyundai |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Koparka Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| Obowiązujące branże:: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Silnik podróżny z napędem jezdnym 31N6-45012 dla Hyundai |
9150030 9134824 9156189 Napęd główny do Hitachi EX120 EX130K-5 Silnik podróżny Napęd gąsienicowy Przekładnia planetarna Wymiana na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | 9150030 9134824 9156189 Napęd główny do Hitachi EX120 EX130K-5 Silnik podróżny Napęd gąsienicowy Prz |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Hitachi EX120-5, EX120-5E, EX130K-5, EX100-5, EX110-5, EX135-5 |
| Obowiązujące branże:: | Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo, Naprawa maszyn, Sklepy z materiałami budowlanymi |
9124448 9239165 Przekładnia redukcyjna skoku do koparki górniczej Hitachi EX1900-5 Przekładnia główna o bardzo dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Przekładnia redukcyjna Hitachi EX1900-5 (napęd końcowy) |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Seria Hitachi EX1900-5, EX1900-6 |
| Obowiązujące branże:: | Energia i górnictwo, wydobywanie odkrywkowe, prace budowlane na dużą skalę |
Hyundai R250LC-7 R305LC-7 Koparka Silnik napędowy, przekładnia główna 31N8-40061 31N8-40060 31N8-40050 31N8-40051
| Nazwa produktu: | R250LC-7 R305LC-7 Skrzynia biegów silnika końcowego 31N8-40061 dla Hyundai |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Koparka Hyundai R250LC-7 R305LC-7 |
| Obowiązujące branże:: | R250LC-7 R305LC-7 Skrzynia biegów silnika końcowego 31N8-40061 dla Hyundai |
Hyundai HX300L Koparka Silnik obrotu Urządzenie obrotowe 38K8-10150 38K8-11100 Wysoka jakość do robót ziemnych
| Nazwa produktu: | Silnik/urządzenie do wahania |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny: | Koparka Hyundai HX300L |
| Obowiązujące branże: | Inżynieria budowlana/roboty ziemne |
Do koparki Hyundai HX300L 38K8-10150 38K8-11100 Silnik obrotu Urządzenie obrotowe Inżynieria budowlana
| Nazwa produktu: | Silnik/urządzenie do wahania |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny: | Koparka Hyundai HX300L |
| Obowiązujące branże: | Inżynieria budowlana/roboty ziemne |

