Wszystkie produkty
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Główny zawór sterujący koparki
-
Napęd końcowy koparki
-
Przekładnia obrotowa koparki
-
Hydrauliczna pompa wentylatora
-
Części pompy hydraulicznej
-
Pompa hydrauliczna KAWASAK
-
Silnik jazdy koparki
-
zestaw naprawczy hydrauliki
-
Zawór przepływowy hydrauliczny
-
Wyniki badań
-
Pompa pilotowa koparki
-
Silnik koparki
-
JosePodoba mi się ta firma. Są profesjonalni i przyjaźni. Doskonała obsługa i przyjazne porady, szybka dostawa. Bardzo dobra cena. Chcę ponownie zamówić, gdy będę potrzebował. -
Lauren MelvilleDoskonała obsługa, wysokiej jakości produkt. -
Sanёк Нижегородский/Serwis zarządzający, szybki ruch. -
Erdenetumur KampanaPrzyjemne zakupy
słowa kluczowe [ heavy duty mining hydraulic pump ] mecz 183 produkty.
Szybkie skrzynia biegów dla koparki Hitachi ZX110 ZX120 ZX120-3 ZX130-3 ZX135US ZX130LCN
| Product name: | 9177550 9196343 SWING DEVICE ASSY/SWING GEARBOX/SWING MOTOR/SWING REDUCTION GEARA FOR Hitachi ZX110 ZX120 ZX120-3 ZX130-3 ZX135US ZX130LCN EXCAVATORS PARTS AFTERMARKET ORIGINAL |
|---|---|
| Dotyczy modelu maszyny:: | Hitachi ZX110 ZX120 ZX120-3 ZX130-3 ZX135US ZX130LCN Koparki |
| Applicable Industries:: | Mechanical repair shops, retail, construction, energy, mining |
AN374888 AN374889 A10VOA18 Hydrauliczna pompa tłokowa do zbiornika bawełny John Deere 7660
| Nazwa produktu: | John Deere 7660 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | AN374888 AN374889 A10VOA18 |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
Silnik hydrauliczny do koparko-ładowarki CAT D4G D5G 257-9785 10R-4646 Silnik z tłokami osiowymi o zmiennym wydatku Silnik PLV Część zamienna do maszyn budowlanych do układu napędu hydraulicznego spycharki
| Nazwa produktu: | CAT D4G D5G Ciągnik gąsienicowy Zespół silnika hydraulicznego 257-9785 10R-4646 Osiowy silnik tłokow |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | CAT D4G D5G Ciągnik gąsienicowy Zespół silnika hydraulicznego 257-9785 10R-4646 Osiowy silnik tłokow |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
R200W-7 R200W-7A R210W-9S Koparka 31N6-45012 Inżynieria budowlana silnika podróżnego dla Hyundai
| Nazwa produktu: | Silnik jezdny Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Koparka Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| Obowiązujące branże:: | Silnik jezdny Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S 31N6-45012 |
Wysokiej wydajności Komatsu HD785-7 Dump Truck Final Drive Assembly Travel Gearbox 5618870207 5618870307
| Nazwa produktu: | Wysokowydajny zespół przekładni głównej Komatsu HD785-7 wywrotki Silnik podróżny skrzyni biegów 5618 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Układy hydrauliczne do wywrotki HD785-7 |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
CAT 336GCD2 340D2 Duża koparka Przekładnia główna Przekładnia jazdy Silnik podróżny 470-8770 470-8769 322-8729
| Nazwa produktu: | CAT 336GCD2 340D2 Duża koparka Przekładnia główna Przekładnia jazdy Silnik podróżny 470-8770 470-876 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny :: | Układy hydrauliczne do dużej koparki CAT 336GCD2 340D2. |
| Odpowiednie branże :: | Mechaniczne warsztaty, detaliczne, budowlane, energetyczne, wydobycie |
CAT 336D2 340D2 Duży zespół obrotu koparki Przekładnia obrotowa Silnik obrotu 447-2485 200-3372 378-9558
| Nazwa produktu: | CAT 336D2 340D2 Duży zespół obrotu koparki Przekładnia obrotowa Silnik obrotu 447-2485 200-3372 378- |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny :: | Układy hydrauliczne do dużej koparki CAT 336D2 340D2. |
| Odpowiednie branże :: | Mechaniczne warsztaty, detaliczne, budowlane, energetyczne, wydobycie |
Spychacz Komatsu Model D39EX-21A Zespół napędu końcowego 11Y-27-20204
| Nazwa produktu: | Spychacz Komatsu Model D39EX-21A Zespół napędu końcowego 11Y-27-20204 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny :: | Układy hydrauliczne do spychacza Komatsu D39EX-21A. |
| Odpowiednie branże :: | Mechaniczne warsztaty, detaliczne, budowlane, energetyczne, wydobycie |
Hitachi ZX870-5G 870-5A Duża koparka Wysokiej jakości silnik obrotu YA00019027
| Nazwa produktu: | Hitachi ZX870-5G 870-5A Duża koparka Wysokiej jakości silnik obrotu YA00019027 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny :: | Układy hydrauliczne do dużej koparki Hitachi ZX870-5G 870-5A. |
| Odpowiednie branże :: | Mechaniczne warsztaty, detaliczne, budowlane, energetyczne, wydobycie |
Koparka 336GC 336F 340F 336D2 Wysokiej jakości silnik podróżny 511-0315
| Nazwa produktu: | Koparka 336GC 336F 340F 336D2 Wysokiej jakości silnik podróżny 511-0315 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny :: | Układy hydrauliczne do koparki 336GC 336F 340F 336D2. |
| Odpowiednie branże :: | Mechaniczne warsztaty, detaliczne, budowlane, energetyczne, wydobycie |

