Wszystkie produkty
-
Pompa hydrauliczna koparki
-
Główny zawór sterujący koparki
-
Napęd końcowy koparki
-
Przekładnia obrotowa koparki
-
Hydrauliczna pompa wentylatora
-
Części pompy hydraulicznej
-
Pompa hydrauliczna KAWASAK
-
Silnik jazdy koparki
-
zestaw naprawczy hydrauliki
-
Zawór przepływowy hydrauliczny
-
Wyniki badań
-
Pompa pilotowa koparki
-
Silnik koparki
-
JosePodoba mi się ta firma. Są profesjonalni i przyjaźni. Doskonała obsługa i przyjazne porady, szybka dostawa. Bardzo dobra cena. Chcę ponownie zamówić, gdy będę potrzebował. -
Lauren MelvilleDoskonała obsługa, wysokiej jakości produkt. -
Sanёк Нижегородский/Serwis zarządzający, szybki ruch. -
Erdenetumur KampanaPrzyjemne zakupy
słowa kluczowe [ heavy duty mining hydraulic pump ] mecz 183 produkty.
Hitachi EX215 EX215LC Final Drive Assembly HMGF35G Niezawodność pod wysokim ciśnieniem z wykuciem planetarnego zębatka i trwałym układem uszczelniającym
| Nazwa produktu: | Zespół napędowy Hitachi EX215 EX215LC (71419270 / 9149087 / 9134826 / HMGF35G) |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Seria Hitachi EX215, EX215LC, TATA Hitachi EX215 |
| Obowiązujące branże:: | Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo, Naprawa maszyn, Sklepy z materiałami budowlanymi |
Hitachi EX215 EX215LC Zespół napędu końcowego 71419270 9149087 9134826 HMGF35G Silnik podróżny Napęd gąsienicowy Przekładnia planetarna Przekładnia redukcyjna Części zamienne na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Zespół napędowy Hitachi EX215 EX215LC (71419270 / 9149087 / 9134826 / HMGF35G) |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Seria Hitachi EX215, EX215LC, TATA Hitachi EX215 |
| Obowiązujące branże:: | Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo, Naprawa maszyn, Sklepy z materiałami budowlanymi |
Silnik jezdny HMV116HF i napęd końcowy HMGF35GA do Hitachi EX215 EX225 EX255 71419270 Zespół napędu gąsienicowego
| Nazwa produktu: | Silnik jezdny HMV116HF i napęd końcowy HMGF35GA do Hitachi EX215 EX225 EX255 71419270 Zespół napędu |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Hitachi EX215, EX215LC, EX225, EX255 (seria TATA Hitachi) |
| Obowiązujące branże:: | Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo, Naprawa maszyn, Sklepy z materiałami budowlanymi |
Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S Napęd jazdy koparki Silnik jezdny 31N6-45012 Inżynieria ziemna
| Nazwa produktu: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Silnik podróżny z napędem jezdnym 31N6-45012 dla Hyundai |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Koparka Hyundai R200W-7 R200W-7A R210W-9S |
| Obowiązujące branże:: | R200W-7 R200W-7A R210W-9S Silnik podróżny z napędem jezdnym 31N6-45012 dla Hyundai |
R480LC-9 R520LC-9 Zawór sterujący zaworu rozdzielczego koparki 31QB-16110 Inżynieria budowlana dla Hyundai
| Nazwa produktu: | Hyundai R480LC-9 R520LC-9 Zawór sterujący Zawór rozdzielczy 31QB-16110 |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Koparka Hyundai R480LC-9 R520LC-9 |
| Obowiązujące branże:: | Inżynieria budowlana/roboty ziemne |
Hyundai R250LC-7 R305LC-7 Koparka Silnik napędowy, przekładnia główna 31N8-40061 31N8-40060 31N8-40050 31N8-40051
| Nazwa produktu: | R250LC-7 R305LC-7 Skrzynia biegów silnika końcowego 31N8-40061 dla Hyundai |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Koparka Hyundai R250LC-7 R305LC-7 |
| Obowiązujące branże:: | R250LC-7 R305LC-7 Skrzynia biegów silnika końcowego 31N8-40061 dla Hyundai |
Hyundai HX300L Koparka Silnik obrotu Urządzenie obrotowe 38K8-10150 38K8-11100 Wysoka jakość do robót ziemnych
| Nazwa produktu: | Silnik/urządzenie do wahania |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny: | Koparka Hyundai HX300L |
| Obowiązujące branże: | Inżynieria budowlana/roboty ziemne |
Do koparki Hyundai HX300L 38K8-10150 38K8-11100 Silnik obrotu Urządzenie obrotowe Inżynieria budowlana
| Nazwa produktu: | Silnik/urządzenie do wahania |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny: | Koparka Hyundai HX300L |
| Obowiązujące branże: | Inżynieria budowlana/roboty ziemne |
Hitachi EX75UR EX75UR-3 Zespół napędu końcowego 9133897 HMGB08EA Silnik podróżny Napęd gąsienicowy Przekładnia planetarna Przekładnia redukcyjna Części zamienne na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Hitachi EX75UR EX75UR-3 Zespół napędu końcowego 9133897 HMGB08EA Silnik podróżny Napęd gąsienicowy P |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Hitachi EX75UR, EX75UR-3, EX75UR-5 |
| Obowiązujące branże:: | Warsztaty mechaniczne, handel detaliczny, budownictwo, energetyka, górnictwo |
9150472 9155253 9148910 Silnik jezdny napędu końcowego do zespołu napędu gąsienicowego koparki Hitachi EX210 EX200-5
| Nazwa produktu: | Zespół napędu końcowego Hitachi EX210 EX200-5 (9150472 / 9155253 / 9148910) |
|---|---|
| Odpowiedni model maszyny:: | Hitachi EX210, EX210LC, EX200-5, EX200-5LC, EX200-5E |
| Obowiązujące branże:: | Roboty budowlane, Energetyka i górnictwo, Naprawa maszyn, Sklepy z materiałami budowlanymi |

